ZAKŁAD USŁUG INFORMATYCZNYCH
OPROGRAMOWANIE I USŁUGI DLA FIRM
Wersja Cena
STANDARD 1.672,10-
MAXI 2.335,65-
wersja edukacyjna(1) 1,-

Cena programu obejmuje roczne uaktualnienia i gwarancję.
1 - wersja dla szkół i uczelni, licencja obejmuje wyłącznie zastosowanie dydaktyczne do nauczania zagadnień księgowych (konfiguracja programu: MAXI, do 35 śrdoków trwałych, 50 firm, 32 użytkowników sieciowych). 
dopłaty
Standardowo program umożliwia wprowadzenie 35 środków trwałych, można zwiększyć ten limit w zależności od potrzeb firmy.
Środki trwałe Dopłata
do 50 środków +242,-
do 100 środków +364,-
do 200 środków +483,-
do 350 środków +848,-
do 500 środków +1.212,-
do 1000 środków +1.453,-
powyżej 1000 środków telefonicznie

Do wersji MAXI można dokupić dodatkowy moduł www.
Dodatkowe moduły Opis Dopłata(1)
www Zdalny dostęp do programu przez przeglądarkę internetową uruchomioną na dowolnym komputerze, tablecie lub smartfonie. Dostęp przez właścicieli firmy do informacji o podatkach i składkach ZUS za bieżący lub wybrany miesiąc. Prezentowana informacja obejmuje kwoty i terminy płatności oraz raporty za wybrany okres: rozliczenie podatku, księgę przychodów i rozchodów lub ryczałtową ewidencję przychodów, deklarację VAT oraz wszystkie rejestry VAT. Moduł szczególnie polecany biurom rachunkowym, które mogą dzięki niemu udostępnić swoim klientom całodobowy wgląd w ich podatki, księgi i rejestry VAT bez angażowania pracowników biura. +10%

1 - dopłata nie obejmuje kosztów rozszerzenia do odpowiedniej wersji sieciowej (patrz niżej "Wersja sieciowa"). Aby dowolna liczba właścicieli lub firm, mogła się logować do modułu WWW, trzeba doliczyć jednego użytkownika w sieciowym limicie użytkowników (bez względu na liczbę właścicieli i firm).
Podane ceny dotyczą wersji do obsługi 1 firmy. Posiadamy w ofercie również wersje do obsługi wielu firm. Jako firmy traktowane są również źródła przychodów (własna działalność, spółka, najem). Aby dokonać pełnego rozliczenia podatku dochodowego dla podatników posiadających kilka źródeł przychodów, należy nabyć wersję umożliwiającą rozliczenie wszystkich źródeł.
Obsługa wielu fim(źródeł przychodów) Dopłata
do 3 firm +20%
do 50 firm +30%
powyżej 50 firm +40%

Podane ceny dotyczą wersji jednostanowiskowej. Posiadamy w ofercie również wersje sieciowe. Ich cena jest odpowiednio większa w zależności od tego ilu użytkowników równocześnie może pracować w programie.
Wersja sieciowa Dopłata
do 2 użytkowników +25%
do 5 użytkowników +50%
do 10 użytkowników +75%
do 32 użytkowników +100%

opusty
Z tytułu Opis Opust
opust dla szkół dla szkół publicznych finansowanych z budzetu państwa -10%
opust dla organizacji non-profit dla organizacji (stowarzyszeń lub fundacji) niekierujących się osiągniecięm zysku, na program w wersji do obsługi 1 firmy -60%

Ceny mogą ulec zmianie, nie zawierają 23% podatku VAT. Cennik nie jest ofertą w rozumieniu art.66 kodeksu cywilnego.