ZAKŁAD USŁUG INFORMATYCZNYCH
OPROGRAMOWANIE I USŁUGI DLA FIRM

Cennik

Wersja 1 Cena Opcjonale wdrożenie 2
Cena Liczba godzin
PRO 50 790,- 220,- 2 godziny
PRO 100 950,- 330,- 3 godziny
PRO 200 1.110,- Ustalane na podstawie
analizy przedwdrożeniowej
PRO 350 1.580,-
PRO 500 2.050,-
PRO 1000 2.370,-
PRO 2000 telefonicznie
PRO 3500 telefonicznie
PRO unlimited telefonicznie

Cena programu obejmuje roczne uaktualnienia i gwarancję.
1 - liczba przy wersji oznacza limit środków trwałych użytkowanych w okresie rocznym, funkcjonalność wszystkich wersji jest taka sama.
2 - wdrożenie należy traktować jako propozycję dodatkową, można zamówić: całościowe wdrożenie (cena, niezależnie od ilości godzin, obejmować będzie pełne wdrożenie ze szkoleniem i ustalona zostanie na podstawie analizy przedwdrożeniowej), dowolną ilość godzin wdrożenia (cena ustalona wg stawki za godzinę plus dojazd) lub w ogóle zrezygnować z wdrożenia.
Kliknij, aby edytować treść...
dopłaty
Podane ceny dotyczą wersji do obsługi 1 firmy. Posiadamy w ofercie również wersje do obsługi wielu firm. Należy określić ilu jest pracowników w największej z obsługiwanych firm i na tej podstawie wybrać wersje programu. Do ceny tej wersji należy dodać podaną niżej dopłatę procentową.
Kliknij, aby edytować treść...
Obsługa wielu firm Dopłata
do obsług 3 firm +50%
do obsługi 50 firm (biuro rachunkowe) +30%
do obsługi 50 firm +100%
do obsługi powyżej 50 firm (biuro rachunkowe) +40%

Podane ceny dotyczą wersji jednostanowiskowej. Posiadamy w ofercie również wersje sieciowe. Ich cena jest odpowiednio większa w zależności od tego ilu użytkowników równocześnie może pracować w programie.
Kliknij, aby edytować treść...
Wersja sieciowa Dopłata
do 2 użytkowników +25%
do 5 użytkowników +50%
do 10 użytkowników +75%
do 32 użytkowników +100%

Moduł pracy zdalnej (cienki klient) jest rozszerzeniem wersji sieciowej o możliwość terminalowego uruchamiania programu w sieci rozległej (poprzez dostęp do serwera aplikacji, a nie serwera bazy danych). Pozwala więc na normalną pracę z programem w dowolnym miejscu, gdzie istnieje dostęp do internetu. Wersja podstawowa daje możliwość zdalnej pracy na jednym odległym stanowisku. W przypadku większej ilości użytkowników pracujących zdalnie należy wybrać odpowiednią wersję. Ilość zdalnych użytkowników systemu nie może przekroczyć ilości użytkowników wersji sieciowej.
Kliknij, aby edytować treść...
Praca zdalna Dopłata
do 2 użytkowników +25%
do 5 użytkowników +50%
do 10 użytkowników +75%
do 32 użytkowników +100%

Użytkownicy programu R2środki (z ważnym abonamentem) mogą przejść na system R2środkiPRO dopłacając różnicę w cenie, czyli od ceny nowego systemu odliczona zostania aktualna cena posiadanej dotychczas wersji programu. Przejście na system R2środkiPRO jest związane z utratą prawa do użytkowania dotychczasowego programu R2środki.

Ceny mogą ulec zmianie, nie zawierają 23% podatku VAT. Cennik nie jest ofertą w rozumieniu art.66 kodeksu cywilnego.
Kliknij, aby edytować treść...